Мені дуже приємно залишити тут відгук про роботу Євгенії. Женя розробляла логотип для освітньої агенції “Вивчай!”, пізніше макет візиток і флаєрів. Агенція була лише на стадії створення, тому відобразити наше бачення її концепції і цінностей у логотипі було непросто. Тим не менше, дизайнер справилася, а кінцевий варіант лого вийшов компромісом між сміливими і яскравими ідеями Жені та досить консервативними — власників агенції. Роботу Євгенія робила в строки, завжди була на зв’язку в Скайпі для обговорення деталей, делікатно та ненав’язливо висловлювала свою незгоду з нашим баченням, якщо така була. Після виконання замовлення Женя неодноразово допомагала із графічними форматами лого для соціальних медіа та поліграфічних потреб. Робота з візитками і флаєрами взагалі просувалася швидко. Ми і далі користуємося послугами Євгенії та рекомендуємо її як гарного дизайнера. Дякую.
Юля Кобук, партнер освітньої агенції “Вивчай!”.